KATALOGBİZE ULAŞIN

Telefon: +90 212 465 61 62
E-posta: info@gamaas.com.tr

GAMA KOMBİNE TAŞIMACILIK A.Ş.


Gama Intermodal, lojistiğe mühendislik bakış açısıyla yaklaşan ve sektörde ‘know-how’ının yüksekliğiyle bilinen bir lojistik firmasıdır. Müşterilerinin tüm lojistik ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına daha kapsamlı ve müşteri odaklı olan Proje ve Kombine Taşımacılıkta uzmanlaşmıştır. Bu sayede müşterilerini birden fazla lojistik şirketiyle bağlantı kurma yükünden kurtararak, üretim süreci sonrasında hedeflenen lokasyonlara ya da nihai kullanıcıya kadar olan bütün aşamalarda hızlı ve kaliteli bir servis sağlamaktadır.

Şirketin merkezi İstanbul`da olmak üzere; Ankara ve Mersin`de ofisleri bulunmaktadır. Ayrıca Almanya/Köln ve Irak/Erbil`deki yurtdışı şubeleriyle hizmet vermektedir. Bunların yanı sıra dünya genelinde işbirliği yaptığı 200`ün üzerindeki acentesi ile büyük bir lojistik organizasyon ağına sahiptir.

Gama Intermodal, IATA, FIATA, UTIKAD, WPA gibi kuruluşların üyesi ve R2, C2 gibi yetki belgelerinin sahibi olarak, modern lojistik kalite standartlarına verdiği önemi göstermiştir."Her zaman daha iyi bir çözüm vardır."