Transit Operasyonlar


Bazı varış noktaları için daha avantajlı bir aktarma noktası olduğunu yıllar önce fark ettik, bu bilgi birikimimiz ile gerek Türkiye’de gerekse birçok aktarma merkezinde sizlere avantaj sağlamak için Transit işlemlerinizi sizi hiç yormadan gerçekleştiriyoruz. Siz ürünlerinizi dünyanın neresinden tedarik ederseniz edin biz sizin istediğiniz yere teslimatını gerçekleştirelim.

Gönderilerinizi ister satıcı olarak, isterseniz yurt dışındaki bir şubenize ya da şantiyenize tüm işlemleri bitmiş bir şekilde teslim edelim.
Kombine taşıma yeteneğimiz ile size en uygun aktarma noktasında yükünüzün transit işlemlerini gerçekleştirebiliriz, bu hizmetimiz ile dünyanın birçok noktası sizin için dağıtım noktası olacaktır.

Taşıma şeklinizi değiştirmek istediğiniz de, yükünüz yola çıktıktan sonra ürünlere daha acil ihtiyacınız olduğunda, yükünüzün bulunduğu limandan uçak seferi bulamadığınızda, şantiyeniz sizden çok uzakta olduğunda ya da müşterileriniz ve tedarikçileriniz arasına perde çekmek istediğinizde transit operasyonlarımız ile size özel çözümler sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Transit Operasyonlar İçin Servislerimiz
  • Taşıma Şekli Değişimi
  • Ülke taşımaları
  • Antrepo hizmetleri
  • Transit Gümrükleme Hizmetleri


"Her zaman daha iyi bir çözüm vardır."